פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

שירותי הובלה

הובלת דירה עם מגה מקס הובלות

 

אנו במגה מקס הובלות מודעים לכך שהחפצים שלכם יקרי ערך עבורכם. לכן אנו מעסיקים צוות הובלות אמין ומקצועי במטרה להעביר תכולת הדירה שלכם תוך הקפדה על אדיבות, כבוד ויחס אישי בכל שלב של ההובלה, מרגע הפנייה הראשונה ועד לפריקת אחרון החפצים. באפשרותכם לבחור אם אתם מעוניינים בשירות הובלה בלבד או גם בשירותי אריזה וסידורם בדירה החדשה.

 

אנו מודעים לעובדה שאחד הדברים המסובכים במעבר דירה הוא אריזה ומיון החפצים. חברת מגה מקס הובלות מתמחה במתן פתרונות אריזה ומיון ותהפוך לכם את מעבר הדירה לפשוט וקל. לאחר שנמיין עבורכם את החפצים תוכלו להחליט מה ממשיך לדירה החדשה ומה יימכר או יזרק.

 

לאחר מיון החפצים נעבור לשלב האריזה. אנו נארוז עבורכם את החפצים היקרים לכם בצורה מקצועית ונעבירם לדירה החדשה. לאחר מכן, אנו נפרוק את הקרטונים בבית החדש באופן מסודר כי אנו יודעים שפריקה מסודרת של הציוד תסייע לכם לסדר את הבית בצורה יעילה בהמשך. במידה ותהיו מעוניינים, אנו מציעים גם שירות פריקה וסידור החפצים בביתכם, כך שתורידו מכם את העול הכרוך בסידור החפצים בדירה החדשה.

 

מגה מקס הובלות | הובלת דירות במרכז | אריזה והובלה

הובלת משרד עם מגה מקס הובלות

 

הובלת תכולת משרד ממקום אחד לשני, היא משימה מורכבת. על מנת שלא לבזבז ימי עבודה חיוניים ולא לגרום לאי נחת רבה לכם ולעובדים, כדאי לעשות את זה נכון עם מגה מקס הובלות. הגדירו מראש את יום המעבר, ותתכוננו מראש לקראתו. זמן ההכנות והאריזות משתנה בהתאם לגודל המשרד שלכם. במגה מקס הובלות מוצאים פתרונות לוגיסטיים עבור כל לקוח.

 

אנו מאמינים כי ניתן לעשות הכל על מנת שמעבר המשרד יהיה מהיר ויבוצע בצורה המסודרת ביותר. טרם הובלת המשרד, נציג מחברתו יגיע על מנת לבדוק את דרכי הגישה לבניין, היקף העבודה הדרוש, ואם יש צורך באריזה, יעריך את מספר הקרטונים הנדרשים להעברה.

 

למגה מקס שיטת אריזה המתאימה במיוחד למשרדים, כך שכל ציוד יועבר למקומו המיועד במשרד החדש. אנו מסמנים את הארגזים על פי סדר מסוים ויודעים בדיוק לאן כל דבר שייך. במהלך ההובלה, מנהל ההובלה/ סדרן ישמור אתכם על קשר רצוף על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ולפתור בעיות בזמן אמת בשטח. מובילינו לא יעזבו את המשרד עד אשר יוודאו מולכם כי ההעברה בוצעה במלואה ולשביעות רצונכם.   

 

הובלת פסנתרים

 

הובלת פסנתר היא דבר רגיש ביותר בשל גודלו וערכו הרב. צוות מגה מקס הובלות מתמחה בהובלת פסנתרים ומקפיד על הזהירות והבטיחות הנדרשת. המובילים שלנו בעלי ניסיון עשיר בנושא והם יודעים באיזה אופן להרים אותו וכיצד להתמודד עם משקלו הרב. 

 

כפי שראיתם, חברת מגה מקס הובלות מתמחה בכלל סוגי ההובלות ותעניק לכם את השירות הטוב ביותר תוך הקפדה על כללי זהירות במהלך ההובלה. אנו נעניק טיפול מסור לחפצים שלכם כי אנו יודעים שהם יקרי ערך עבורכם. אנו נותנים אחריות על התכולה ודואגים שהיא לא תינזק במהלך כל שלבי ההעברה.

 

הזמינו עכשו שירותי הובלה מחברה מנוסה בעל ניסיון עשיר ומאות לקוחות מרוצים. התקשרו עכשו 1-700-705-434 וקבלו הצעת מחיר תחרותית.

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.