פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

חשיבותם של קרטונים למעבר דירה

מצאתם סוף סוף את דירת החלומות, והגיע הזמן להתארגן למעבר. בטח חשבתם כבר על הכל, אבל סביר להניח שדווקא על איך תעבירו את החפצים, לא חשבתם. קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין.

 

קרטונים, רבותיי, קרטונים


בנושא האריזה יש יותר ממה שנראה לעין. בבחירת ארגזי קרטון למעבר דירה חשוב לוודא את איכות ועובי קרטונים להובלה, ואת מנגנון ההתקפלות שלו. מנגנון התקפלות לא תקין יכול להוביל להתפקעות קופסאות קרטון לאריזה, ולתאונות מצערות במיוחד הכוללות שבירת חפצים ואבדן של אחרים. הרבה חברות הובלה מציעות קרטונים למעבר דירה, אז אל תהססו לשאול מישהו מהחברה בדיוק איך מקפלים את הקופסא, האם דרוש עזר חיצוני, כמו דבק, ולאיזה משקל מקסימלי מיועדת הקופסא. במידה ואתם יודעים כי אחת הקופסאות תכלול מראש חפצים כבדים במיוחד, התייעצו עם חברת ההובלה על צורת ההובלה המועדפת לחפצים הללו. חברת הובלה מקצועית תענה על כל השאלות הללו בקלות ובשמחה.

 

להסתכל בתוך הקופסא


אם נושא הזמנת קרטונים למעבר דירה אינו נחשב חשוב, נושא הבידוד בתוך הקופסא הוא עוד יותר מקופח. מרביתנו ירפדו את הקופסאות בניירות עיתון, וככל שהפריט המדובר שביר יותר – בקופסא יהיו יותר ניירות. צורת בידוד זו אינה רק לא יעילה, אלא גם תופסת מקום יקר בקופסא, שיכול לשמש לחפצים אחרים. כמובן שככל שיש להם יותר קופסאות להעביר כך תשלמו יותר. יש אינספור חומרי בידוד שונים, יקרים יותר או פחות, כאשר המוכר ביניהם הוא ניילון בועות, או "פצפץ" בשמו העממי. מלבד לחומר האריזה, חשוב גם לדעת כיצד לארוז את החפצים השונים, בכדי למזער את סיכוייהם להישבר מהתנגשות עם חפצים אחרים בקופסא. 

 

הפתרון הפשוט לבחירת קרטונים למעבר דירה


הנקודות לעיל אכן חשובות לכל אריזה ומעבר, אך לחלקנו הן יראו מסובכות או כמו התעסקות מיותרת. לכן, יש פתרון פשוט עוד יותר – להיעזר בחברת "מגה מקס", המציעה גם קופסאות למעבר דירה, וגם שירות ייחודי של אריזה ופריקה  בעת הובלת דירות במרכז. עם "מגה מקס", מעבר הדירה מעולם לא היה קל יותר.

כשמגיע הזמן למעבר שלכם, תמצאו המון חברות המספקות לא רק שירותי הובלות, אלא גם שירותי אריזה ופריקה. כדאי לקחת בחשבון את השירות הזה בעת המעבר שלכם מכיוון שחברות הובלות בדרך כלל אינן אחראיות לנזק בתיבות שתארזו בכוחות עצמכם.
 
עבור חלק מהאנשים, הסיכון לנזק נמוך מההוצאות של אריזות מקצועיות. אחרים פשוט מעדיפים לטפל בחפציהם בכוחות עצמם, וכל זאת כחלק מתהליך צמצום החפצים והפריטים שצברו במהלך השנים ואינם זקוקים להם עוד.
 
בין אם החלטתם על אריזה בכוחות עצמכם או באמצעות חברה מסוימת, אין ספק שישנה חשיבות עצומה עבור קרטונים למעבר דירה. מעבר לכך שמדובר על מקום אחסון נוח שבאמצעותו תוכלו להעביר את החפצים שלכם ליעדכם החדש, תוכלו לתייג כל קרטון בצורה איכותית ולרשום עליו את כל הפריטים הנמצאים בו – באופן זה תדעו בדיוק היכן עליכם לפרוק את הקרטון מבלי ללכת לאיבוד בתוך כל התהליך.


 
מה הן הטעויות הנפוצות ביותר בעת אריזה?


 
טעויות אריזה נפוצות כוללות:
 
1. שימוש בחומרים הלא נכונים - חשוב שיהיו לכם את הקרטונים במספר (מצומצם) של גדלים עבור מעבר הדירה. שמרו על פשטות ונסו לבצע שימוש במספר גדלים עיקריים (שלושה סוגים לצורך העניין), ולא להשתמש בעשרות סוגים וגדלים שונים של קרטונים. דבר זה מבטיח לכם עבודת אריזה פשוטה, קלה ונוחה ויתרה מכך מאפשר לכם לקטלג את הפריטים ולפרוק אותם ביעדם בצורה מסודרת.

כמובן, אל תשכחו לתייג באמצעות מרקר שחור את הפריטים שנמצאים בתוך הקופסה.


2. שמרו על משקל תקין בכל ארגז - ארגז כבד מדי יכול לפגוע בשלמותם ויציבותם של הפריטים שהוא מכיל בעת נשיאתו ואף יכול לגרום לפגיעה במובילים המנסים להרים אותו. בכדי לשמור על משקל תקין, נסו לדוגמא להשתמש בקרטונים קטנים עבור ספרים ופריטים כבדים אחרים.
 
3. אל תחכו לרגע האחרון – חשוב לבצע את התהליך באופןן מסודר ואחראי ולכן כדאי לבלות בחללים המיועדים לאריזה מספר ימים מראש ולהחליט על הסדר והארגון. ניתן לארוז את רוב החדרים כאשר מוקדשת לה שעה סולידית ונטולת הפרעות.
 
אנו במגה מקס הובלות מספקים קרטונים למעבר דירה בכל הסוגים והגדלים ואם גם אתם נמצאים לפני מעבר אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום.
 

קופסאות קרטון לאריזה - חלק חשוב מכל הובלה

אם אתם מתכוונים לפנות אל חברת הובלות על מנת שתוכלו להעביר את הפריטים שלכם לבית החדש, דעו לכם כי חלק משמעותי וכזה שרבים שוכחים להתייחס אליו ברצינות הוא קופסאות קרטון לאריזה. כדי להפוך את מעבר הדירה והליך ההובלה כולו לחלק יהיה מוטב מבחינתכם לוודא כי אתם מוודאים כי נעשה שימוש בקופסאות שיהיו איכותיות ויתאימו לאחסון של כל הפריטים, כך שלא יהיה צורך לדחוס אותם.

קופסאות קרטון לאריזה - צריכות להיות בגודל המתאימה

דבר עיקרי שעליכם לשים אליו לב זה עצם היותכם בוחרים קופסאות קרטון לאריזה אשר תהיינה במצב מיטבי ובגודל מדויק לאחסון של כל פריט ופריט. תוודאו כי אתם משיגים כמות מספקת של קרטונים וזאת כדי שלא יהיה צורך לדחוס את הציוד שלכם בכמות מצומצמת של קרטונים. כך תוכלו למנוע נזק ולהפוך את העניין כולו להרבה יותר פשוט ולא תצטרכו לחשוש בנוגע לנזק אפשרי.

קרטונים במצב תקין לחלוטין - חלק חשוב

עניין נוסף שאסור לכם לשכוח זה עצם כך שאתם מבצעים את ההובלה לאחר שישנן קופסאות קרטון שיהיו במצב תקין לחלוטין. קופסאות כאלה יוכלו לסייע לכם להבטיח שהליך ההובלה כולו יבוצע ללא שום נזק לרכוש שלכם וכך תוכלו להיות שקטים לחלוטין בכל הנוגע לעניין הזה. אז שימו לב כי אתם בוחרים לפעול בצורה חכמה וזאת כאשר אתם מבינים את הנושא הזה על כל ההיבטים שלו. אך ורק כך כל אחד מכם יפעל בצורה האחראית ביותר שישנה בעצם.

פונים אל מגה מקס הובלות

אם תרצו לקבל שירותי הובלות ואריזה ולהבטיח שהכול יבוצע עם קרטונים איכותיים, כל שתצטרכו לעשות יהיה לפנות אל מגה מקס הובלות. החברה תוכל להציע לכם קופסאות קרטון לאריזה אשר יסייעו לבצע את ההובלות בסטנדרט הגבוה ביותר שישנו היום. אז אל תתעכבו עם הבחירה ושימו לב כי אתם יוצרים קשר כבר בפרק הזמן הקרוב. כך כל אחד מכם ישיג מבוקשו ובמאת האחוזים. היו בטוחים בכל הנוגע לכך. אז למה אתם מחכים?
 

קרטונים למעבר דירה | מגה מקס הובלת דירות במרכז


איך לבחור חברת הובלות במרכז בבחירת חברת הובלות במרכז ובכלל חשוב לברר מה החברה מציעה, וגם לבדוק מה אתם צריכים. לפעמים לחברות יש חוקים שאנחנו לא מודעים אליהם, כמו למשל לא לסחוב חפצים כבדים במדרגות עד לקומה מסוימת קרא עוד
אריזה, הובלה ופריקה - איך עושים את זה נכון כאשר אתם מחפשים אריזה והובלה חשוב לשים לב למספר דגשים. ראשית, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ובעלת המלצות, הרי אתם לא רוצים להפקיד את תכולת ביתכם בידי אנשים לא אחראיים... קרא עוד
הובלת דירות במרכז - לעבור דירה בצורה מסודרת המומחים של מגה מקס נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על הובלת דירות במרכז. קרא עוד


שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.