פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

מעבר בטוח ומסודר: קרטונים למעבר דירה תל אביב

כולנו מודעים לכך שמעבר לדירה חדשה או לבית פרטי דורש מאתנו המון סדר וזמן. לאלה בנינו שעברו דירה מספר פעמים בחייהם, יודעים שמדובר על תהליך מורכב שדורש המון תשומת לב לפרטים הקטנים ובמידה ואנחנו לא מחויבים אליו, התהליך עלול להפוך למייאש ומתסכל.
השימוש של קרטונים למעבר דירה תל אביב, ירושלים או חיפה הוא הכרחי בכדי לוודא שהרכוש שלנו נמצא סגור ומוכן לפריקה באזור הנכון. אופןש האריזה הזה הוא הנוח ביותר אך גם במקרה זה כאשר אנחנו לא מבצעים זאת באופן מדויק, פריטים עלולים ללכת לאיבוד והתחושה הכללית איננה נעימה.


אז איך עושים את זה נכון?


חברת "מגה מקס הובלות" הינה בעלת מוניטין אמין ואיכותי וזאת לאחר המון שנים וותק בתחום ההובלות. אנחנו נדאג לכל שלב המעבר, החל מאריזת הקרטונים בחפציכם, סגירתם וסימונם, שליחתם אל עבר היעד המבוקש וכמובן פריקתם בחדר הספציפי. 


ישנם המון סוגים של קרטונים בהם מתבצע שימוש לצורכי מעבר הדירה. החל מקרטונים קטנים שלרוב מיועדים לחפצים ולפריטים קטנים ורבים, קרטונים בינוניים בגולם שיכולים לשמש אותנו כמעט לכל חפץ ועד כדי קרטוני ענק שבהם אנו נוכל לשים פריטים גדולים מאוד כגון מקררים, טלוויזיות, תנורים ועוד. 


חשוב לציין, במידה והחלטתם שאתם מעוניינים לבצע את המעבר בעצמכם, טיפ הכרחי הוא לרשום על גבי הקרטון מהי תכולתו והאם הפריטים שמצויים שם שבירים. באופן זה תוכלו להגיע אל הדירה החדשה וישר לשים את הקרטון בחדר המיועד לו. בצורה זאת אתם תייצרו סדר ולא תצטרכו לחפש אחר פריטים מסוימים ואולי גם לאבד חלק על הדרך. סימון קרטונים "שביים" יגרום לכם להבין כי את הקרטון המסוים הזה עליכם להרים בזהירות רבה בכדי לדאוג שהכוסות, צלחות, מראות וכקו לא ישברו בעת המעבר.


בנוסף, קרטונים למעבר דירה תל אביב, באר שבע או לכל מקום אחר בארץ ידרוש מכם למצוא קרטונים איכותיים שלא ייקרעו ויהרסו במהלך המעבר. לכן, אם אתם מעוניינים להימנע מתהליך מסורבל ולסיים את כמה שיותר מהר כדי שתוכלו להתרווח בסלון החדש, צרו עמנו קשר ואנו נחסוך לכם ראש מלא דאגות.


קרטונים למעבר דירה תל אביבשתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.