פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלת פסנתרים

הובלת פסנתרים | מגה מקס הובלות

הובלת פסנתרים הינה התמחות בפני עצמה.

בגלל משקלו הרב של הפסנתר, גודלו וערכו הרב, זו ממש עבודת אמנות להעבירו למקומו החדש ללא נזקים או שריטות. אנו במגה מקס הובלות מעבירים שנים רבות את כל סוגי הפסנתרים כולל פסנתרי כנף.

הפסנתר נעטף בשכבות הגנה רבות וצוות העובדים המנוסים והמיומנים ביותר שלנו מעבירים את הפסנתר. העובדים מנוסים בתחום, ומאופיינים במתן פתרונות שונים במקום הנדרשים כדי להעביר פסנתר בצורה הבטוחה ביותר. אם זה חלל צר, או סיבוב צר בחדר מדרגות, קומה גובהה או גישה לא נוחה לחניה.
 

במידת הצורך או לבקשת הלקוח הפסנתר מועבר על ידי מנוף הן בהעמסה והן בפריקה. 

פסנתר בנוי מעץ ומתכת, משקלו מתחיל מ100 ק"ג ויכול להגיע לחצי טון כשמדובר בפסנתר כנף. המובילים שלנו בעלי נסיון רב שנים בנושא, יודעים איך בדיוק להרים ומוכנים להתמודדות עם המשקל הרב. לא כל גבר עם מעט כושר יכול להרים ולהוביל את הפסנתר בצורה הנכונה, וכבר היו מקרים שראינו איך מרימים לא נכון או לא מוכנים למשקל הרב של הפסנתר, והנזקים שנגרמים הם גם לפסנתר וגם למוביל. 


אחריות על הובלת פסנתר

הפסנתר מורכב מהרבה מאוד חלקים קטנים שחלקם מעץ וחלקם ממתכת, חלקם חלקים קטנים מאוד ולכן זהו כלי נגינה עדין מאוד. לא כדאי להזמין הובלת פסנתר שלא תבוצע על ידי מומחים או חברות המתמחות בתחום.


איך נקבע מחיר להובלת פסנתר: 

כמובן, המיקום בארץ, והמיקום ממקום שממנו יוצא הפסנתר ועד המקום המקום אליו הוא מגיע. מספר הקומות ב2 הבניינים, מרחק ההליכה מהמשאית ועד הכניסה לבניין, האם יש או אין מעלית והאם הפסנתר נכנס למעלית או לא. כמובן אם יש צורך בשימוש במנוף, זוהי תוספת למחיר ההובלה.

גודל הפסנתר - כאשר יש משקלים שונים לכל פסנתר, מוביל מקצועי יכול לדעת זאת לפי שם החברה של הפסנתר, וכמובן פסנתר כנף שהוא משמעותית כבד יותר. הובלות בימים ושעות חריגות תהיינה מעט יקרה יותר. 


חשוב לדאוג מראש בהזמנת הובלת פסנתר: 

  1. לארגן מקום בבית עבור הפסנתר בכדי שהמובילים יכניסו את הפסנתר למקום הקבוע המיועד לו בבית החדש (המלצה שלנו שהפסנתר יהיה צמוד לקיר פנימי של הבית ולא מול חלון או דלת כדי שלא יהיה נתון למשבי רוח).
  2. זמן הגעה: במקרים רבים יכול להיווצר מצב שהשעה שנקבעה היא לא השעה שבה מגיעים המובילים. וזה לא כי הם לוקחים הפסקה, אלא בד"כ בגלל לקוח קודם שמקבל שירות. תהיו ערוכים לזה מראש וכדאי לבקש מחברת הובלה טווח שעות שהם מעריכים שיגיעו אליכם. 
  3. מחיר  - יכול מאוד להיות שהמובילים יתקלו בבעיות לא צפויות בהובלת הפסנתר שלכם, שלא יכלו לדעת עליהם מראש, וגם אתם לא יכולתם לדעת מכיוון  שאינכם מספיק מיומנים לראות את הצורך של המוביל. לדוגמא בשימוש במנוף ועוד.

צרו קשר עימנו לקבלת הצעת מחיר!

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.