פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלת משרדים 

הובלת משרדים | מגה מקס הובלות

ראשית, נתחיל בזה שכל עסק שעובר לצורך התרחבות או שיפור התנאים רוצה שההעברה תיארך כמה שפחות זמן וכמובן רוצה לתקתק את האריזה/הובלה/סידור המשרד החדש במינימום זמן אפשרי בכדי לא לפגוע בתפקוד הרגיל של העסק, וכדי להביא לצמיחה וגדילתו בכדי לתת שירות טוב ללקוחות של העסק. 

 

הובלת משרדים בזמן הקצר ביותר

אנחנו במגה מקס הובלות מאמינים שצריך לעשות כל דבר אפשרי כדי שמעבר המשרד יקח כמה שפחות זמן ויעשה בצורה המסודרת ביותר! 

בהובלת משרד חשוב מאוד שנציג חברתנו יבדוק מספר נושאים: יבדוק את הגישה לבניין, יעריך את היקף העבודה, וכמובן אם יש צורך באריזה אז גם יעריך את מספר הקרטונים הדרושים לאריזה. 

 

ניהול העבודה בצורה היעילה והמהירה ביותר

צוות האריזה של מגה מקס עובד בשיטת אריזה ייחודית לנו לפיה הדברים מסומנים בצורה מסודרת ועוברים לפי הסדר מהמשרד הישן למשרד החדש. הארגזים מפוזרים לחדרים בהתאם לסימון כך שכל החומר מגיע למקומו המיועד. 

צוות ההובלה שלנו יגיע אליכם במועד שסוכם מראש וכמובן מנהל עבודה/סדרן העבודה ינהל את צוות ההובלה ויהיה בקשר צמוד ורציף מולכם על מנת לתת שירות על הצד הטוב ביותר ולפתור בעיות בזמן אמת בשטח. אנו יודעים שציוד העסק יקר חשוב לכם, ולנו חשוב להדגיש שעובדי חברתינו נבחרו בקפידה בזכות היכולות, המקצועיות והאדיבות. צי המשאיות שלנו הוא חדיש ומאובזר עם ארגז משא סגור ואטום. במשרדיכם החדשים אנו נפרוק את הציוד במקום לפי דרישתכם ונרכיב בחזרה את הרהיטים שפורקו לפני המעבר. אנו נעזוב את משרדיכם החדשים רק לאחר סיום ההובלה ולאחר שנוודא ביחד איתכם שכל הציוד הועבר לשביעות רצונכם וכל אחד מעובדי החברה יוכל להתחיל לעבוד בעמדתו.

 

רתימת הניסיון שלנו לטובת הצורך העסקי של החברה

הובלת משרדים היא ההתמחות שלנו, אנו פועלים מתוך התחשבות להבנת צרכים העסקיים, תוך התחשבות בלוח זמנים, מרוכבות פרויקט המעבר ומתן פתרונות לוגיסטיים הולמים, כגון אחסון תכולת משרד לפי הצורך לפרקי זמן שונים, הובלות מנוף וכדומה. אנו עושים הכול על מנת שהובלת המשרד תעשה באופן חלק מהיר ומקצועי על מנת לאפשר פעילות עסקית רציפה. הניסיון שלנו בהעברת משרדים, העברת מוסדות, מפעלים ועסקים  שונים זימנו לנו כמות לא מבוטלת של אתגרים, שהביא אותנו לגיבוש ומציאת פתרונות שונים המאפשרים לנו להעניק הובלה איכותית ומהירה לפרויקטים גדולים ומורכבים.   
נשמח להעביר לכם את המשרד בצורה המקצועית ביותר על ידי צוות הובלות משרדים מיומן, אדיב ומתאים לביצוע המעברת המשרד.

 

צרו עימנו קשר לפרטים נוספים והצעת מחיר

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.