פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלת דירות

הובלת דירות עם מגה מקסהובלת דירות עם מגה מקס

 

הובלת דירות, בטח הובלת דירות במרכז, נחשבת לרוב למשימה לא נעימה ואף מעיקה. הבית שלנו הוא עבורנו כל עולמנו ובבת אחת להעביר את כל תכולתו למקום חדש זה לא פשוט. אך בחירה בחברה מובילה ומנוסה בתחום ההובלות יכולה לרכך את החוויה ואף להפוך את יום מעבר הדירה לסביל ופשוט בהרבה יותר.

 

חברת מגה מקס הובלות מתמחה בפתרונות הובלה בכל רחבי הארץ. אנו מעסיקים צוות מיומן, מנוסה ומעל הכל שירותי שיהפוך לכם את חווית ההובלה לנטולת דאגות. מעבר לשירותי ההובלה, אנו מציעים לכם את שירותי אריזה, פריקה והובלת חפצים יקרי ערך ומורכבים כמו פסנתר. תנו למקצוענים שלנו לארוז, להעמיס, לפרוק ולסדר את תכולת הבית שלכם כך שלא תצטרכו לעשות דבר.

 

מה מיוחד בהובלת דירות במרכז?

 

חברתנו מתמחה במתן פתרונות הובלה במרכז בדגש על אזורים צפופים ביותר בהם קיימים קשיים בכניסה לאזור, בעמידה עם המשאית ובמהלך ההובלה. מרכז הארץ מאכלס כשני שליש מאוכלוסיית המדינה ולהוסיף את המשרדים הרבים ומקומות התעסוקה, ניתן להבין באיזה עומס וצפיפות מדובר. אנו מציעים לכם שירותי הובלה מקצועיים בכל אזור, גם הצפוף ביותר. אנו נדע לפלס את הדרכים ולהתכונן ליום ההובלה באופן שיבטיח לכם מעבר דירה חלק עם אחריות לחפצים יקרי הערך שלכם.

 

הובלות קטנות

 

שירות ייחודי ומשמעותי בהובלות דירה עם מגה מקס שמבדיל אותנו מחברות הובלות רבות, הוא הובלות קטנות.  חברות רבות מסרבות לבצע הובלות מהסוג הזה מכיוון שהן פחות משתלמות או שהן כחברות לא ערוכות להובלות כאלה. אנו ערוכים להובלות מכל סוג ונשמח לשרת אתכם גם בהובלה של מספר פריטים בודדים. ברשותנו כלי רכב המתאימים גם להובלות קטנות ובכך יוזיליו את העלויות הכרוכות בכך. כל משימה עבורנו היא בעלת אותה חשיבות ואין זה משנה אם מדובר בהובלה קטנה או גדולה, אתם תקבלו את היחס והשירות הטובים ביותר.

 

מלאו טופס הזמנה אונליין וקבלו הצעת מחיר מיידית או צרו איתנו קשר ונענה בהקדם

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.