פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלות קטנות בתל אביב : סטודנט? צריך להעביר דירת חדר לקראת שנת הלימודים? 

סטודנטים? מחפשים שירותי הובלות קטנות בתל אביב? עונת הקיץ נחשבת לטיימינג האידאלי עבור סטודנטים למעבר דירה אל מעונות סטודנטים או בסמוך לאוניברסיטה לקראת פתיחת שנת הלימודים. 
 

מאחר ומרבית הסטודנטים אינם מתאפיינים בציוד רב, זאת בנוסף לעובדה שהדירה שאליה הם צפויים לעבור הנה בדרך כלל דירה בשותפות או חדרון קטן וצפוף במעונות, כך שאין בדירה או בחדר מקום מיותר לאחסון חפצים רבים, ולצורך מעבר או פינוי הדירה, נזקק הסטודנט לשירות של הובלות קטנות בלבד. 
 

מהי המשמעות של ביצוע הובלות קטנות ומתי נהוג לשכור שירות של הובלות בסדר גודל מצומצם? המומחים מבית חברת מגה מקס הובלות מעניקים את תשובות לכל השאלות הללו וגם נותנים בדרך כמה טיפים כדי לעשות את זה נכון.

 

שירות מהיר וזול יותר בהשוואה להובלות גדולות


מחברת מגה מקס הובלות המומחים באריזה והובלה מסבירים שהובלות קטנות בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ נחשבות לכאלו כשהן כוללת מספר בודד של חפצים, רהיטים וארגזים. הובלות קטנות עשויות לכלול גם הובלת פריט בודד אך גדול וכבד במיוחד כמו מקרר, פסנתר, רהיט גדול וכדומה. 
 

ההובלות הקטנות מתאפיינות בדרך כלל בשירות מהיר וזול יותר בהשוואה להובלות גדולות, אך בחירה מראש במוביל המתמחה בהובלות קטנות עשויה לעתים להוזיל אף יותר את עלות ההובלה. 
 

עם זאת, בטרם בחירת החברה לביצוע ההובלה, מחברת מגה מקס הובלות ממליצים לוודא שהשירותים שהחברה מספקת אכן כוללים הובלות קטנות והדבר מצוין בחשבונית באופן מפורש, שכן התמחור של הובלות כלליות גבוה לרוב מהתמחור של הובלות קטנות.

 

אפשרות לגמישות בנוגע לתאריך ההובלה


על אף שמדובר, אמנם, בהובלה קטנה, חשוב לוודא שהחברה הנבחרת מחזיקה ברישיון לעיסוק בהובלות וגם כוללת ביטוח כנגד נזקים עבור הציוד המועבר. במהלך עריכת סקר שוק לאיתור חברה המתמחה בהובלות קטנות בתל אביב והמרכז, כדאי לציין את יעד ההובלה ולפרט ככל שניתן את כל התכולה הצפויה להובלה, שכן פירוט מרבי עשוי למנוע תמחור שגוי או אי הבנות שעלולות לצוץ במהלך ביצוע השירות. 
 

כמו כן, במידה והנכם סטודנטים, אזי מומלץ לציין זאת בזמן השיחה עם נציגי החברה, היות וישנן חברות הנוהגות להעניק הנחות לסטודנטים. במידה ולא הצלחתם לאתר חברת הובלות העומדת ברף המחירים שהנכם מסוגלים לשלם בעד ההובלה ובמידה שיש לכם את האפשרות להיות גמישים בנוגע לתאריך ההובלה, כדאי לבחון עם חברת ההובלות אופציה להובלה "על הדרך" ובכך לחסוך משמעותית בעלות ההובלה.

 

דווקא עכשיו כשהקיץ נגמר והחגים מאחורינו, זה הזמן הטוב ביותר לעשות הובלות קטנות בתל אביב. לא כולם יודעים, אבל בחודשי הקיץ הביקוש להובלות בכל רחבי הארץ ובתל אביב בפרט עולה בצורה כל כך משמעותית, שמחירי ההובלות פשוט מזנקים. ולכן מי שיכול לדחות את ההובלה לעונות המעבר, שהן גם נוחות יותר מבחינת מזג אוויר, עושה בחכמה. אז מה באמת צריך לדעת לגבי הובלות קטנות ואיך נערכים ליום ההובלה בצורה הטובה ביותר? 

 

הובלות קטנות בתל אביב

חשוב להבין שהובלות קטנות שונות מאוד מהובלות רגילות. כשאומרים הובלות קטנות מתכוונים להובלה של פריט אחד או שניים, בשונה מהובלה של תכולת דירה שלמה. ישנם שני מצבים בהם אנשים זקוקים להובלות מסוג זה: האחד הוא בעת קניית מוצר כלשהו לבית המצריך הובלה, והשני הוא במקרה של הובלות סטודנטים.

 

סטודנטים באופן טבעי נמצאים בתחילת החיים, במצב דל תקציב ובשאיפה לשמור על פרקטיות ומינימליסטיות מבחינת צבירת חפצים. לכן אם אתם סטודנטים שעוברים דירה בתל אביב, מומלץ שתעבירו בהובלה בתשלום רק את הפריטים שבאמת אין ברירה כמו לדוגמה ארון או מיטה, ואת יתר החפצים שלכם כמו מחשב אישי, ציוד לימוד ובגדים, תעבירו בעזרת חברים.

 

כך תחסכו את ההוצאה הגדולה שבהזמנת הובלה רגילה ותסתפקו בהובלה קטנה המתבצעת על ידי רכב קטן יותר וצוות קטן יותר. הנהג בהובלה כזו בדרך כלל עובד גם כסבל או כאחד משני הסבלים ובאופן טבעי המחיר נמוך משמעותית. כמו כן חשוב לברר שהחברה שאתם פונים אליה אכן מבצעת הובלות קטנות ולהבהיר את סוג ההובלה שלכם כדי לקבל הצעת מחיר מתאימה ולחסוך זמן ואי הבנות.

 

איך נערכים?

מומחימגה מקס הובלות מספרים שעם היערכות נכונה יום ההובלות יכול לעבור דווקא בכיף ובקלילות. כשמדובר על הובלות רגילות מומלץ להתחיל לארוז מספיק זמן מראש ולהיערך עם מספיק חומרי אריזה כמו קרטונים, טוש שחור ומסקינטייפ. כדאי להכין מראש תיק עם חפצים אישיים ליום ההובלה שישמש אתכם גם בדירה החדשה ביום יומיים הראשונים. וכשמדובר על הובלות קטנות בתל אביב שתייה,נשנושים מפנקים וכמובן חיוך תמיד עוזרים.

הובלות קטנות בתל אביב | מגה מקס הובלות


איך לבחור חברת הובלות במרכז בבחירת חברת הובלות במרכז ובכלל חשוב לברר מה החברה מציעה, וגם לבדוק מה אתם צריכים. לפעמים לחברות יש חוקים שאנחנו לא מודעים אליהם, כמו למשל לא לסחוב חפצים כבדים במדרגות עד לקומה מסוימת קרא עוד
חשיבותם של קרטונים למעבר דירה קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין. קרא עוד
אריזה, הובלה ופריקה - איך עושים את זה נכון כאשר אתם מחפשים אריזה והובלה חשוב לשים לב למספר דגשים. ראשית, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ובעלת המלצות, הרי אתם לא רוצים להפקיד את תכולת ביתכם בידי אנשים לא אחראיים... קרא עוד


שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.