פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלות קטנות בנתניה זה מגה מקס

הובלות קטנות בנתניה | מגה מקסמעבר דירה או בית דורש מאיתנו התגייסות פיזית ונפשית. בנוסף, אנו זקוקים לימי חופש מהעבודה, קניית קרטונים עבור הרהיטים שאנו רוצים לארוז, השכרת רכב גדול למעבר במידה ואין לנו אחד כזה ובאופן כללי מדובר על תהליך שאורך המון זמן ולרוב גם דורש מאיתנו השקעה כספית משמעותית (כאשר עושים זאת באופן עצמאי).
 

הובלות קטנות הן הובלות של רהיט, מוצר חשמלי אחד או פריט בודד אחר. הובלות קטנות שונות מאוד מהובלות רגילות מפני שהובלת תכולת דירה כוללת כמות גדולה של  ארגזים, רהיטים ומוצרי חשמל ומצריכה משאית גדולה וצוות גדול. הובלה קטנה לעומת זאת מתבצעת ברכב קטן יותר כמו טנדר וכוללת צוות קטן מאוד של אדם אחד או שניים. אז אם אתם מחפשים הובלות רגילות או הובלות קטנות בנתניה, הגעתם למקום הנכון, כי אנו בחברת מגה מקס הובלות מתמחים בשני סוגי ההובלות, ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.
 

שירות ההובלות מספק בתוכו את כל הפריטים, האביזרים וכח האדם הנחוץ בכדי לבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר תוך כדי שמירה מקסימלית על הרכוש שלכם.

 

אז אם אתם גרים בנתניה - מה כדאי לדעת על שירות ההובלות שלנו?

ובכן, בין אם מדובר על אריזה והובלה של כל תכולת הבית ליעד חדש או שמה אתם מעוניינים רק בהובלת פריטים קטנים ומסוימים, אנו נמצאים באזור נתניה והסביבה ולכן אנו מכירים את מתווה השטח באופן איכותי - דבר שגורם לחיסכון בזמן בעת ההובלה.

בכל הנוגע לתהליך הובלות דירות קטנות, חשוב לנו לעבור את הפרויקט בזריזות, בהשקעה מינימלית, ולהוציא כמה שפחות אנרגיה. הובלתה של דירה קטנה לוקחת פחות זמן, כי יש פחות ציוד, ובמרבית המקרים אכן מדובר בציוד ורכוש שאינו כבד במיוחד, כמו ספות מעץ מלא.

 

הובלות קטנות בנתניה לסטודנטים

אם אתם סטודנטים באזור השרון ועוברים לדירה חדשה בנתניה, אתם לבטח זקוקים להובלה קטנה. הובלת סטודנטים כוללת בדרך כלל פריט מרכזי אחד כמו מיטה או ארון, שכן לסטודנטים שנמצאים בתחילת הדרך יש ממילא רכוש וציוד מועט מאוד המאפשרים להם לשמור על ניידות וקלילות. את כל יתר הציוד כמו מחשב, קלסרים, תכולת הארון וכן הלאה, הסטודנטים דואגים להוביל בעצמם, על מנת לחסוך בהוצאות. לכן את ההובלה הקטנה נהוג לכנות גם הובלת סטודנטים.

 

ציוד ומקצועיות בהובלה קטנה

הציוד המקצועי הנדרש בהובלה הקטנה משתנה מהובלה להובלה, ותלוי בתנאי השטח כמו מספר הקומות, קיומה של מעלית וגודלה, הנתיב שדרכו המובילים צריכים לעבור, וגם גודלו ואופיו של הפריט שאותו יש להוביל. כאשר תנאי השטח מחייבים זאת, אם לדוגמה הקומה גבוהה ללא מעלית או שהמוצר כבד וגדול במיוחד, יש צורך בהובלת מנוף.

במקרה של פריטים מיוחדים כמו בהובלת פסנתר או הובלת כספת, חשוב מאוד לוודא שצוות המובילים מקצועי, מנוסה ומיומן בסוג הובלה זה. משקלו העצום של הפסנתר והיותו כלי נגינה עדין ויקר מאוד הופכת את תהליך הובלתו למשימה מורכבת המצריכה מומחיות מיוחדת.

 

גם הכספת בעלת המשקל הכבד, והמנגנון העדין שעלול להיפגם כתוצאה מטעות כלשהי, מצריכה ציוד מיוחד כמו עגלת נשיאה וניסיון רב מאוד. לכן במקרה של הובלות קטנות בנתניה ובכל הובלה אחרת, חשוב מאוד לוודא שחברת ההובלות היא בעלת המקצועיות והציוד הדרוש המתמחה באריזה והובלה לסוג ההובלה הספציפי, לסכם מראש את כל פרטי ההובלה ורק אז לצאת לדרך.

אז אם אתם גם מתכננים לעבור דירה או סתם לבצע העברה קטנה של ציוד, אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר באתר האינטרנט שלנו ולקבוע תאריך מראש שכן תשריינו את מקומכם עוד מראש ותבטיחו לעצמכם את יום העברה בצורה מדויקת ואופטימלית.שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.