פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

מחפשים הובלות קטנות בנתניה והשרון? כך תעשו זאת נכון

רוב חברות ההובלה הגדולות אינן עושות הובלות קטנות בנתניה, חיפה, או בכל מקום אחר. הן לא עושות לכם דווקא, ולא מעדיפות על פניכם לקוחות גדולים יותר, הן פשוט לא מחזיקות רכבי הובלה בשרון אלא משאיות גדולות בלבד. ויש כמובן את ההיפך, חברות להובלות דירות במרכז שאינן עושות הובלות גדולות. ענף ההובלות הקטנות הוא תת-ענף בתחום ההובלות, והצוות המקצועי של חברת מגה מקס כאן כדי לספר לכם כל מה שצריך לדעת על הובלות קטנות.

 

מינימום הוצאות: הובלות קטנות בנתניה


לפעמים צריך להוביל פריט אחד או שניים, הובלות נתניה אך חשובה. אם אתם סטודנטים באזור השרון שעוברים דירה בנתניה או שקניתם מוצר כבד שמצריך הובלה כמו ספה או מקרר, אתם בטח מחפשים הובלות קטנות בנתניה. 

 

הגודל שקובע 

 

ההבדל בין הובלה קטנה לגדולה הוא בגודל כמובן, כלומר בנפח ההובלה הנדרשת. הובלה רגילה או הובלה גדולה היא הובלה של תכולת דירה שלמה ומעלה, בניגוד להובלה קטנה שנפחה קטן משל העברת דירה. לדוגמא: מכשירי חשמל גדולים, ארגזים בודדים אך כבדים, ובעצם כל דבר שאינכם יכולים להעביר בעצמכם אך הוא קטן מנפח של דירה שלמה. 

 

סטודנטים בשרון

 

אם אתם סטודנטים, אתם בטח מודעים לצורך להימנע מהוצאות מיותרת. במקרה של הובלות זה קריטי, מפני שהשימוש בהובלה קטנה מעביר אתכם לסטנדרט אחר לחלוטין של הובלות. במקום משאית הענק הידועה עם צוות הסבלים הרחב, ההובלה הקטנה מתאפיינת ברכב קטן כמו טנדר או רכב מסחרי, ובצוות קטנטן של נהג ועובד נוסף. 
בשיטה זו העלויות צונחות פלאים, כמובן. לכן מאוד חשוב שתארזו ותובילו בעצמכם את כל מה שאתם מסוגלים – חפצים אישיים, ביגוד, מחשב, קלסרים וחומר לימודי וכן הלאה. כל מה שאפשר לעשות בעזרת קצת עזרה מחברים, עושים בעצמנו. כך אתם נשארים עם הובלה ממוקדת של פריט אחד או שניים שאתם באמת לא יכולים להוביל לבד, מיטה או ארון לדוגמה, ונכנסים לקטגוריה הזולה משמעותית של ההובלות הקטנות. 

 

הובלות קטנות בנתניה: מוצר חדש לבית

 

אם קניתם מוצר חשמלי כבד או רהיט לבית שחיפשתם זמן רב, עכשיו עליכם להוביל אותו בזהירות ובבטחה אל הבית. במקרה זה חשוב להיעזר בחברת הובלות כדי לשמור על הגב שלכם ועל המוצר שלכם. הובלה נכונה מצריכה הרבה מאוד מקצועיות, מיומנות ובמקרה הצורך גם ציוד מקצועי כמו רצועות לגב או עגלת הרמה. זווית הרמה או נשיאה לא נכונה עלולה לגרום למקרר לדוגמה נזק בלתי הפיך. פירוק והרכבה בלתי מקצועיות של ארון, יגרמו לו לחרוק ולאכזב למשך שנים רבות. תנו למקצוענים לבצע את העבודה.

 

חוזה, ביטוח וכל האותיות הקטנות


היום כל ההובלות, גם הובלות קטנות בנתניה, מתבצעות רק עם חוזה חתום שמכיל פוליסת ביטוח. בחוזה חשוב לכתוב את כל הפרטים שסיכמתם כמו שעת הובלה ותאריך, והפיצוי המוסכם בגלל איחור של המובילים, דבר שכידוע בתחום זה אינו ממש נדיר. אז שתהיה לכם הובלה מוצלחת וללא תקלות.

 

מקצוענות זה שם המשחק

 

כדי שאתם והתכולה שאתם מובילים תהיו בטוחים, חשוב לוודא שאתם שוכרים חברת הובלות מקצועית. גם כאן לא צריך להיות הבדל בין הובלות קטנות בנתניה לבין הובלות  גדולות בבאר שבע. ודאו כי העסק פועל ברשיון, כי יש קבלה על התשלום, וכמובן  יש חוזה, כפי שכבר ציינו.

 

נקודות לתשומת לב

 

חשוב לזכור שגם הובלות קטנות הן הובלות לכל דבר ועניין, ויש כמה נקודות שכדאי לשים אליהן לב: 
•    מחיר ההובלה נקבע בהתאם לנפח התכולה ורמת הקושי של העבודה. המחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים, בהתאם לתכולה ולמורכבות ההובלה. העברת כמה ארגזים כבדים לא תתומחר כמו העברת פסנתר, נניח, או כמו אוסף כלי פורצלן יקר ערך ועדין. 
•    כדי למנוע אי הבנות ובעיות שונות יש תמיד לחתום על חוזה ולכלול בו את כל הפרטים, החל מהמחיר, דרך שעת ההגעה, וכלה בצורת האריזה הנדרשת ובהוראות מיוחדות שיש לכם. 
•    ודאו תמיד כי לחברת ההובלות יש ביטוח מלא, ולא משנה אם מדובר בהובלות קטנות בנתניה או בהובלות גדולות בקרית שמונה. אל תתביישו לבקש לראות את פוליסת הביטוח של החברה. במקרה של תקלה כלשהי, זה יהיה קריטי. 
 

הובלות קטנות בנתניה | מגה מקס הובלות


הובלות קטנות בתל אביב : סטודנט? צריך להעביר דירת חדר לקראת שנת הלימודים?  הובלות קטנות בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ נחשבות לכאלו כשהן כוללת מספר בודד של חפצים, רהיטים וארגזים. הובלות קטנות עשויות לכלול גם הובלת פריט בודד אך גדול וכבד במיוחד כמו מקרר, פסנתר, רהיט גדול וכדומה קרא עוד
חשיבותם של קרטונים למעבר דירה קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין. קרא עוד
הובלת דירות במרכז - לעבור דירה בצורה מסודרת המומחים של מגה מקס נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על הובלת דירות במרכז. קרא עוד


שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.