פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלות פתח תקווה – ביקוש והיצע

ההערכה היא כי בגוש דן כולו עובדות קרוב לאלף חברות הובלה באופן קבוע, ובהובלות פתח תקווה כמה מאות, בגלל התחלופה הגבוהה בדירות השכורות. עיקר התנועה במרכז היא מתל אביב לערים המקיפות אותה, כיוון שהשכירות בהן זולה יותר בצורה משמעותית ופתח תקווה היא אחת הערים הגדולות בארץ המהווה מוקד משיכה למשפחות רבות. הצוות המקצועי של חברת מגה-מקס מרחיב בנושא הובלת דירות במרכז.

 

לא עוזבים את העיר 


צעירים רבים שהגיעו לתל אביב כסטודנטים או לעבוד לאחר הלימודים מוצאים שהיא פחות ידידותית למשפחות צעירות, והדירות בה מתאימות בעיקר לשותפים או זוגות ללא ילדים, הן מבחינת הגודל והן מבחינת המחיר. מצד שני, המשפחות הצעירות הללו כבר בנו את חייהן במרכז. הפתרון הוא, כפי שכבר ציינו, לעבור לעיר אחרת במרכז הארץ, במרחק נסיעה קצר מתל אביב. בשנים אחרונות יותר צעירים עזבו את תל אביב מאלה שהגיעו אליה, ופתח תקווה הפכה לאחד הייעדים המבוקשים ביותר בקרב משפחות אלה, בשל יתרונות רבים, שהקרבה לתל אביב היא רק אחת מהן. 

 

חברת הובלה מקומית


אחד היתרונות של חברת הובלה בפתח תקווה יהיה המחיר. בתל אביב הכל יקר יותר, גם ההובלה, גם אם מרחק הנסיעה וכמותה תכולה זהים. למה? עניין של ביקוש והיצע. פתח תקווה גדולה בהרבה מתל אביב, ולכן אפשר למצוא בה את אותה כמות העברת דירות, אם לא יותר, ומדובר על כמה מאות העברות ביום בחודשי הקיץ. לכן, לאחר שתקבלו הצעות מחיר מכמה חברות והשוואת מחירים יסודית, העדיפו חברת הובלות מקומית, שבוודאי תהיה זולה יותר בלי לחסוך בביטוח או ברמת המקצועיות של העובדים, והנהג מכיר את העיר טוב יותר מנהג תל אביבי.

 

בחירת חברת ההובלות


לא מומלץ לחכות לרגע האחרון עם בחירת חברת ההובלות וחתימת החוזה עימה. אם אתם עוברים באמצע השנה כדאי להתחיל את הבירורים כחודש מראש ולסגור עם חברת הובלה לא פחות משבועיים לפני המועד. אם תאריך המעבר הוא בחודשי הקיץ, התחילו את הבירורים כחודשיים מראש וסגרו עם החברה כחודש לפני המעבר. כדי לוודא שהחברה לא תיעלם לכם, העדיפו חברה מקצועית וואל תשכחו לחתום על חוזה, ולא משנה אם בחרתם חברת הובלות פתח תקווה או כל עיר אחרת. כמו כן  ניתן להזמין קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה.

 

הובלות פתח תקווה והסביבה

כל מי שעבר אי פעם דירה מכיר את זה, הלחץ, הבירורים, האריזות האינסופיות וסידור הדירה החדשה יכולים להיות תהליך לא פשוט. אך עם תכנון נכון ויישום של כמה עצות פשוטות, הכול הופך הרבה יותר קליל, נינוח ופשוט.

 

הזמנת ההובלה והוזלת עלויות

בנושא הובלות חשוב לדעת שעונת השיא היא בקיץ, ובתקופה זו קשה יותר למצוא תאריך פנוי להובלה. באופן טבעי בזמני עומס כאלו גם העלויות עולות, ולכן אם אתם יכולים, מומלץ לבצע את ההובלה קצת מוקדם יותר באביב או מאוחר יותר בסתיו. כך לא נכנסים לסיכון של הובלת כל רכושכם תחת מטר כבד של גשם סוער בשיא החורף, אך עדיין יוצאים מעונת השיא ויורדים בהוצאות.

 

הצילו אורזים!

גם תהליך האריזה יכול לעבור בקלות, אם מתחילים מספיק זמן מראש עם אריזת כל החפצים שאינם נמצאים בשימוש שוטף, כמו לדוגמה בגדים של עונות אחרות, מצעים ומגבות עודפים, כלי בית שניתן להסתדר בלעדיהם וכן הלאה. חשוב להשאיר את החפצים השוטפים זמינים עד לימים האחרונים כדי לא להכביד על עצמכם עם תחושה של "חיים על ארגזים" במשך זמן רב מידי.

 

חשוב לסמן כל ארגז שאתם מסיימים לארוז עם כיתוב ברור ובולט בטוש כהה של התכולה הנמצאת בו והחדר המדויק שאליו יש להובילו בדירה החדשה. כך תחסכו זמן רב מאוד בשלב הפריקה. כשיגיע שלב זה פשוט תנחו את המובילים היכן בדיוק להניח כל ארגז.

 

הובלות פתח תקווה: עבודה מול חברת ההובלה

כל חברת הובלות רצינית ומקצועית, תעבוד תמיד עם חוזה עבודה וביטוח. החוזה יכיל את כל הפרטים הבסיסיים והחשובים כמו התאריך והשעות שעליהן סיכמתם, ובנוסף לכך מהו הפיצוי שיינתן לכם במקרה של איחור בלתי סביר מצד המובילים. בנוסף, מסבירים מומחי מגה מקס הובלות, פוליסת הביטוח חשובה בתחום הובלות פתח תקווהמפני שהיא מבטיחה את הפיצוי במקרה של נזק לא צפוי לרכוש, הרי למרות כל הזהירות טעויות עלולות לקרות. אנו נשמח לענות לכל שאלה ולתת לכם ייעוץ מקצועי, צרו אתנו קשר.
 

הובלות פתח תקווה | מגה מקס


חשיבותם של קרטונים למעבר דירה קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין. קרא עוד
אריזה, הובלה ופריקה - איך עושים את זה נכון כאשר אתם מחפשים אריזה והובלה חשוב לשים לב למספר דגשים. ראשית, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ובעלת המלצות, הרי אתם לא רוצים להפקיד את תכולת ביתכם בידי אנשים לא אחראיים... קרא עוד
הובלת דירות במרכז - לעבור דירה בצורה מסודרת המומחים של מגה מקס נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על הובלת דירות במרכז. קרא עוד


שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.