פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלות דירות ירושלים והסביבה

רובנו עברנו מספר דירות ובתים במהלך חיינו ואנו מודעים לכך שמדובר על תהליך ארוך ומורכב שמלווה בהמון תחושות ורגשות. מצד אחד אנו מאוד מתרגשים מההתחלה החדשה שלפנינו ומהצד השני ישנם המון עניינים בירוקרטיים שיש צורך לטפל בהם כגון אריזת הפריטים, הובלת הרהיטים, סיכום כל החשבונות השוטפים וכדומה.

בניגוד לערים במרכז, ירושלים והסביבה דורשת פעולות טכניות אדוקות יותר עקב הדרכים העקלקלות ובחודשי החורף גם ההתמודדות עם מזג האוויר. הובלות דירות ירושלים באמצעות חברת "מגה מקס הובלות" תעשה באופן פשוט, קל ונוח תוך כדי התחשבות בלוחות הזמנים של הלקוח והבאת הריהוט באופן שלם ותקין לביתו החדש.

איך כדאי להתכונן לקראת הובלה?

 

מפני שישנם המון סידורים שצריך לבצע לפני שחברת ההובלות תגיע אליכם, כדאי לתכנן את דרך הפעולה מראש. תחילה, הבינו בעצמכם אלו רהיטים נשארים אתכם ועוברים לבית החדש ועל אלו ניתן לוותר ולהחליפם ברהיטים חדשים שיתאימו משלל בחינות שונות.

הובלות דירות ירושלים באופן זה, תוכלו לוותר על הריהוט שאינכם רוצים ובכך למנוע תשלום נוסף עבור ציוד שאינכם הולכים להשתמש בו בכל מקרה. מעבר לכך, תייצרו אצלכם קצת סדר בתקופה זאת מפני שעליכם לזכור המון פרטים ולפעמים אנו נוטים לשכוח.

 

לאחר מכן, בצעו רשימה מקיפה של כל הפריטים הקטנים שאתם מתכוונים לקחת אתכם והתחילו לארגן אותם בתוך ארגזים אשר מיועדים להם. כדאי לעשות זאת על פי כל חדר ולכתוב בסוף האריזה את שם החדר על הקרטון. בצורה זו, כאשר תגיעו לבית החדש המובילים ידעו בדיוק היכן להניח את הקרטון. לדוגמא, אם ארזתם את כל תכולת הסלון, רמו על הארגזים את המילה "סלון" והמובילים ידעו להניח את הארגזים הללו במתחם הסלון החדש שלכם.

לבסוף, ארזו באופן איכותי את כל הפריטים השבירים ומכונות החשמל השונות שברשותכם בכדי למנוע תקלות מיותרות או תאונות שעלולות להסתיים בניפוצם של כלים מסוימים.

הובלות דירות ירושלים והסביבה הינה המומחיות של חברת "מגה מקס הובלות" ולכן מומלץ ליצור אתנו קשר מספיק זמן מראש לפני ההובלה בכדי לתאם את לוחות הזמנים שלכם.שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.