פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

אריזה, הובלה ופריקה - איך עושים את זה נכון

למצוא דירה חדשה זה עסק מסובך, אבל לעבור אליה עלול להיות קשה יותר. האריזה של החפצים הרבים שאגרתם עלולה להיות מתישה, לכן כדאי שתדעו שיש חברות שמספקות שירותים של אריזה, הובלה ופריקה. הצוות המקצועי של מגה מקס נותנים לכם את כל הפרטים שאתם צריכים על העברת דירה.

 

עוברים דירה


כמעט כל אחד חווה את הרגע המכונן של עמידה מול ערימה של ארגזים במרכז הסלון, ומבט חסר אונים לעבר אינסוף החפצים הפזורים בבית. הבית שלנו מכיל המוני חפצים והאתגר של לארוז אותם עלול להידמות למשימה בלתי אפשרית. בדיוק בגלל זה מוצעים לכם שירותי אריזה והובלה.

 

אריזה


חברות רבות מציעות שירותי אריזה, שירות זה כולל אריזה של כל תכולת הבית. האורזים יביאו איתם ארגזים, ויארזו הכל בצורה מסודרת ובטוחה. כך תוכלו ליהנות מבית ארוז בזמן קצר ובקלות.

 

מיון החפצים


מעבר דירה הוא הזדמנות להיפטר מחפצים חסרי שימוש, אך כיוון שקשה להחליט מה לזרוק ומה להשאיר מוצע לכם שירות מיון חפצים. החפצים שלכם ימוינו בצורה יעילה, ואתם רק תצטרכו להחליט מה להשאיר ומה לזרוק, כך תוכלו להיפטר מהחפצים המיותרים עוד לפני שלב האריזה.

אריזה והובלה | מגה מקס הובלות דירות

הובלה 


אחרי מיון ואריזת החפצים יש צורך בהובלה. לרוב נעביר את תכולת הבית במשאית כיוון שהוא כולל חפצים רבים גדולים כמו מקרר, מיטה ועוד. בסיום ההובלה החפצים יהיו מונחים בבית החדש, אבל עדיין בארגזים. 

 

פריקה


חברות רבות מציעות גם שירותי פריקה של החפצים. שירות זה כולל הוצאת החפצים מהארגזים וסידורם בבית החדש. בנוסף תוכלו ליהנות מהרכבה של הרהיטים השונים. על ידי שימוש בשירות זה תוכלו ליהנות מבית מסודר בזמן קצר יותר. בנוסף, ההרכבה של הריהוט תיעשה בצורה מקצועית שתשמור על תקינותם.

 

איך בוחרים שירותי אריזה והובלה?


כאשר אתם מחפשים אריזה והובלה חשוב לשים לב למספר דגשים. ראשית, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ובעלת המלצות, הרי אתם לא רוצים להפקיד את תכולת ביתכם בידי אנשים לא אחראיים. בנוסף, חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון שעובדת בצורה יעילה. החברות השונות מגישות לכם הצעות מחיר בצורה יעילה ביותר דרך האינטרנט או דרך הטלפון, כאשר המחיר נקבע על פי כמות החפצים ומרחק ההובלה.
 

אריזה והובלה ביעילות ובמחירים משתלמים

אריזה והובלה הן שלבים הכרחיים בכל מעבר דירה. שלבים אלו יכולים להכניס אותנו לסטרס, כאב ראש וייאוש עוד לפני שהתחלנו, או דווקא להתבצע בקלילות, בשמחה ועם חיוך על הפנים. הכול תלוי בגישה ובמידע שעומד לרשותכם, וכמובן בהיערכות נכונה מראש. אז כאן מיקמנו את רשימת הטיפים של מומחי מגה מקס הובלות למעבר דירה חלק ומוצלח.

 

אריזה והובלה: קודם כל ממיינים

מעבר דירה הוא הזדמנות מרעננת למיין, לסדר ולהיפטר מכל מה שלא באמת צריך. אז אם הארון שלכם עמוס בחולצות, סוודרים ושאר פריטים שכבר כמה עונות שלא לבשתם, זה הזמן להעביר אותם הלאה, לשמח מישהו אחר ולעשות לעצמכם סדר בעיניים ובראש.

 

ארון שמכיל רק בגדים שבאמת לובשים, מקל ללא ספק על שלב האריזה, ובכלל על החיים. כנ"ל לגבי מכשירי מטבח למיניהם, קוצצים, פורסים וחבריהם, ובכלל לגבי כל אביזר או חפץ שהחיים מלמדים שאנחנו לא באמת משתמשים בו למרות שעל פניו הוא נראה שימושי ואטרקטיבי.

 

אחר כך אורזים

את האריזות חשוב לבצע בארגזים המחולקים בהתאם לחדרים השונים בבית החדש, ולסמן אותם בבירור בטוש כהה וחזק. כך כשתגיעו ליום ההובלה, פשוט תנחו בקלות את המובילים היכן למקם כל ארגז, ותהפכו את שלב פריקת הציוד וארגון הבית החדש לקל ומהיר באופן משמעותי.

 

היערכו מראש עם מספיק ארגזים, מסקינטייפים, טושים שחורים וכל מה שאתם צריכים כדי לארוז. אתם ממש לא רוצים להיתקע ברגע האחרון עם ציוד אריזה חסר ולצאת לשוטט בחנויות במקום לסיים לארוז לפני שהמובילים מגיעים.

 

מכינים תיק ליום המעבר

מומלץ להכין תיק עם חפצים אישיים ליום – יומיים הראשונים בביתכם החדש. כך כשתזדקקו למשהו דחוף, לא תיאלצו לקפץ בהיסטריה בין כל הארגזים המפוזרים ברחבי הבית החדש, אלא תמצאו אותו בקלות בתיק שלצדכם.

 

מחייכים ויוצאים לדרך

הכינו מראש מים קרים וחמים, כוסות חד פעמיות ואולי נשנוש קל לכם ולמובילים, ופתחו את היום עם חיוך. יחס נעים ואווירה טובה הם הבסיס לכל דבר טוב בחיים. זכרו שכל אריזה והובלה מגיעה בסופו של דבר אל סיומה הטוב בבית חדש, נקי ומסודר. אז קחו את הכול בקלילות, זה תמיד עדיף.


איך לבחור חברת הובלות במרכז בבחירת חברת הובלות במרכז ובכלל חשוב לברר מה החברה מציעה, וגם לבדוק מה אתם צריכים. לפעמים לחברות יש חוקים שאנחנו לא מודעים אליהם, כמו למשל לא לסחוב חפצים כבדים במדרגות עד לקומה מסוימת קרא עוד
חשיבותם של קרטונים למעבר דירה קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין. קרא עוד
הובלת דירות במרכז - לעבור דירה בצורה מסודרת המומחים של מגה מקס נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על הובלת דירות במרכז. קרא עוד


שתף בפיסבוק

צרו קשר
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.