פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

שירותי אריזה ופריקה

אחד מהשירותים המבוקשים שלנו – שירותי אריזה. למעשה זהו שירות המשנה את ההובלה מפעולה כאב ראש עצום לעניין קליל ומהיר!
 

איך?


משפחות רבות מבצעות את מעבר הדירה בחופש הגדול. מכיוון שבאמת הרבה יותר נוח להעביר ילדים לגן או בית ספר חדש בתקופת החופש בכדי שיתחילו מסגרת חדשה מהשנה החדשה. אבל! חשוב לזכור גם הילדים בחופש הגדול בבית יחד אתכם. ואתם אורזים ...
 

מה אנו מציעים?


צאו לבלות עם הילדים עד ליום ההובלה! ביום ההובלה תוכלו לשלוח את הילדים לסבא וסבתא ואנו נגיע לעזור! אורזים את כל תכולת הבית, כל חדר נארז בקרטונים בצורה מסודרת וכל קרטון מסומן לאיזה חדר שייך בצורה ממויינת וממוספרת.

המטבח נארז בנפרד, וכמובן לשומרי כשרות אורזים בנפרד בשר וחלב, ואורזים בנפרד כלים של פסח. בידנו מצויים חומרי האריזה המיוחדים בכדי לארוז את המבטח, את הואזות, את קערות. לנו יש את המיומנות הנדרשת ואת הידע איך לארוז כדי שהכלים ובייחוד כלי זכוכית יעברו בשלום. ברגע שהבית ארוז מתחילים להעמיס למשאית.
 

בסיום ההובלה כשכבר כל הבגדים בבית, הארונות מורכבים וניתן לפרוק. כל קרטון ממוספר הגיע לחדר המיועד לו בשלום, וכל איש צוות אחראי על חדר ספציפי אחד. מסדרים בארון את כל הבגדים ואיש צוות נוסף אחראי על הסידור במטבח, כך שהכלים נכנסים למקומות הנכונים צורה הכי נוחה לשימוש, סטים של צלחות ליום יום למטה בהישג יד וצלחות לחגים ושבתות למעלה לאחסון.

הצוות המיומן והמקצועי של מגה מקס, בעל כישורים ונסיון באריזה ובפריקה בצורה מהירה ויסודית ידאג להעברה הכי נוחה של הבית שלכם.