פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

הובלות קטנות בתל אביב: סטודנט? צריך להעביר דירת חדר לקראת שנת הלימודים? 

מאמרים » מגה מקס הובלות דירות
 

סטודנטים? מחפשים שירותי הובלות קטנות בתל אביב? עונת הקיץ נחשבת לטיימינג האידאלי עבור סטודנטים למעבר דירה אל מעונות סטודנטים או בסמוך לאוניברסיטה לקראת פתיחת שנת הלימודים. 
 

מאחר ומרבית הסטודנטים אינם מתאפיינים בציוד רב, זאת בנוסף לעובדה שהדירה שאליה הם צפויים לעבור הנה בדרך כלל דירה בשותפות או חדרון קטן וצפוף במעונות, כך שאין בדירה או בחדר מקום מיותר לאחסון חפצים רבים, ולצורך מעבר או פינוי הדירה, נזקק הסטודנט לשירות של הובלות קטנות בלבד. 
 

מהי המשמעות של ביצוע הובלות קטנות ומתי נהוג לשכור שירות של הובלות בסדר גודל מצומצם? המומחים מבית חברת מגה מקס הובלות מעניקים את תשובות לכל השאלות הללו וגם נותנים בדרך כמה טיפים כדי לעשות את זה נכון.

 

שירות מהיר וזול יותר בהשוואה להובלות גדולות


מחברת מגה מקס הובלות המומחים באריזה והובלה מסבירים שהובלות קטנות בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ נחשבות לכאלו כשהן כוללת מספר בודד של חפצים, רהיטים וארגזים. הובלות קטנות עשויות לכלול גם הובלת פריט בודד אך גדול וכבד במיוחד כמו מקרר, פסנתר, רהיט גדול וכדומה. 
 

ההובלות הקטנות מתאפיינות בדרך כלל בשירות מהיר וזול יותר בהשוואה להובלות גדולות, אך בחירה מראש במוביל המתמחה בהובלות קטנות עשויה לעתים להוזיל אף יותר את עלות ההובלה. 
 

עם זאת, בטרם בחירת החברה לביצוע ההובלה, מחברת מגה מקס הובלות ממליצים לוודא שהשירותים שהחברה מספקת אכן כוללים הובלות קטנות והדבר מצוין בחשבונית באופן מפורש, שכן התמחור של הובלות כלליות גבוה לרוב מהתמחור של הובלות קטנות.

 

אפשרות לגמישות בנוגע לתאריך ההובלה


על אף שמדובר, אמנם, בהובלה קטנה, חשוב לוודא שהחברה הנבחרת מחזיקה ברישיון לעיסוק בהובלות וגם כוללת ביטוח כנגד נזקים עבור הציוד המועבר. במהלך עריכת סקר שוק לאיתור חברה המתמחה בהובלות קטנות בתל אביב והמרכז, כדאי לציין את יעד ההובלה ולפרט ככל שניתן את כל התכולה הצפויה להובלה, שכן פירוט מרבי עשוי למנוע תמחור שגוי או אי הבנות שעלולות לצוץ במהלך ביצוע השירות. 
 

כמו כן, במידה והנכם סטודנטים, אזי מומלץ לציין זאת בזמן השיחה עם נציגי החברה, היות וישנן חברות הנוהגות להעניק הנחות לסטודנטים. במידה ולא הצלחתם לאתר חברת הובלות העומדת ברף המחירים שהנכם מסוגלים לשלם בעד ההובלה ובמידה שיש לכם את האפשרות להיות גמישים בנוגע לתאריך ההובלה, כדאי לבחון עם חברת ההובלות אופציה להובלה "על הדרך" ובכך לחסוך משמעותית בעלות ההובלה.

הובלות קטנות בתל אביב | מגה מקס הובלות

 
 
איך לבחור חברת הובלות במרכז איך לבחור חברת הובלות במרכז בבחירת חברת הובלות במרכז ובכלל חשוב לברר מה החברה מציעה, וגם לבדוק מה אתם צריכים. לפעמים לחברות יש חוקים שאנחנו לא מודעים אליהם, כמו למשל לא לסחוב חפצים כבדים במדרגות עד לקומה מסוימת קרא עוד
חשיבותם של קרטונים למעבר דירה חשיבותם של קרטונים למעבר דירה קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין. קרא עוד
אריזה והובלה - איך עושים את זה נכון אריזה והובלה - איך עושים את זה נכון אשר אתם מחפשים אריזה והובלה חשוב לשים לב למספר דגשים. ראשית, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ובעלת המלצות, הרי אתם לא רוצים להפקיד את תכולת ביתכם בידי אנשים לא אחראיים... קרא עוד