פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.
מגה מקס חברת הובלות במרכז

מחפשים הובלות קטנות בנתניה והשרון? כך תעשו זאת נכון

מאמרים » מגה מקס הובלות דירות
 

רוב חברות ההובלה הגדולות אינן עושות הובלות קטנות בנתניה, חיפה, או בכל מקום אחר. הן לא עושות לכם דווקא, ולא מעדיפות על פניכם לקוחות גדולים יותר, הן פשוט לא מחזיקות רכבי הובלות קטנים אלא משאיות גדולות בלבד. ויש כמובן את ההיפך, חברות להובלות דירות במרכז שאינן עושות הובלות גדולות. ענף ההובלות הקטנות הוא תת-ענף בתחום ההובלות, והצוות המקצועי של חברת MEGA MAX  כאן כדי לספר לכם כל מה שצריך לדעת על הובלות קטנות.

 

הגודל שקובע 


ההבדל בין הובלה קטנה לגדולה הוא בגודל כמובן, כלומר בנפח ההובלה הנדרשת. הובלה רגילה או הובלה גדולה היא הובלה של תכולת דירה שלמה ומעלה, בניגוד להובלה קטנה שנפחה קטן משל העברת דירה. לדוגמא: מכשירי חשמל גדולים, ארגזים בודדים אך כבדים, ובעצם כל דבר שאינכם יכולים להעביר בעצמכם אך הוא קטן מנפח של דירה שלמה. 
 

נקודות לתשומת לב


חשוב לזכור שגם הובלות קטנות הן הובלות לכל דבר ועניין, ויש כמה נקודות שכדאי לשים אליהן לב: 

  • מחיר ההובלה נקבע בהתאם לנפח התכולה ורמת הקושי של העבודה. המחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים, בהתאם לתכולה ולמורכבות ההובלה. העברת כמה ארגזים כבדים לא תתומחר כמו העברת פסנתר, נניח, או כמו אוסף כלי פורצלן יקר ערך ועדין. 
  • כדי למנוע אי הבנות ובעיות שונות יש תמיד לחתום על חוזה ולכלול בו את כל הפרטים, החל מהמחיר, דרך שעת ההגעה, וכלה בצורת האריזה הנדרשת ובהוראות מיוחדות שיש לכם. 
  • ודאו תמיד כי לחברת ההובלות יש ביטוח מלא, ולא משנה אם מדובר בהובלות קטנות בנתניה או בהובלות גדולות בקרית שמונה. אל תתביישו לבקש לראות את פוליסת הביטוח של החברה. במקרה של תקלה כלשהי, זה יהיה קריטי. 

מקצוענות זה שם המשחק


כדי שאתם והתכולה שאתם מובילים תהיו בטוחים, חשוב לוודא שאתם שוכרים חברת הובלות מקצועית. גם כאן לא צריך להיות הבדל בין הובלות קטנות בנתניה לבין הובלות  גדולות בבאר שבע. ודאו כי העסק פועל ברשיון, כי יש קבלה על התשלום, וכמובן  יש חוזה, כפי שכבר ציינו.
צאו לדרך!
 

הובלות קטנות בנתניה | מגה מקס הובלות

 
 
הובלות קטנות בתל אביב: סטודנט? צריך להעביר דירת חדר לקראת שנת הלימודים?  הובלות קטנות בתל אביב: סטודנט? צריך להעביר דירת חדר לקראת שנת הלימודים?  הובלות קטנות בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ נחשבות לכאלו כשהן כוללת מספר בודד של חפצים, רהיטים וארגזים. הובלות קטנות עשויות לכלול גם הובלת פריט בודד אך גדול וכבד במיוחד כמו מקרר, פסנתר, רהיט גדול וכדומה קרא עוד
חשיבותם של קרטונים למעבר דירה חשיבותם של קרטונים למעבר דירה קרטונים למעבר דירה הוא נושא בעל חשיבות רבה יותר מהמצופה, ובמאמר יורחב מדוע זה כך ואיך חברת "מגה מקס" קשורה לכל העניין. קרא עוד
הובלת דירות במרכז - לעבור דירה בצורה מסודרת הובלת דירות במרכז - לעבור דירה בצורה מסודרת המומחים של מגה מקס נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על הובלת דירות במרכז. קרא עוד